Jak działamy?KILKA KROKÓW DO OSZCZĘDNOŚCI

WYSTARCZY TYLKO 5 KROKÓWBY WPUŚCIĆ SŁOŃCE DO SWOJEGO DOMU

ikonaDarmowa Konsultacja
ikonaSymulacja Oszczędności i sprawdzenie warunków technicznych
ikonaUmowa i projekt
ikonaProfesjonalny i szybki montaż
ikonaKorzyści z mocy energii
słonecznej i ogrzewania

JESTEŚMYwyłącznym partnerem Maxeco w Polsce

 • Prowadzimy dystrybucję SYSTEMU GRZEWCZEGO MAXECO, poprzez budowanie sieci sprzedawców regionalnych (w systemie franczyzowym).
 • Szkolimy, certyfikujemy instalatorów.
 • Jesteśmy odpowiedzialni za wsparcie merytoryczne naszych partnerów handlowych na terenie kraju.
 • Wspołpracujemy z producentami nowoczesnych, ekologicznych domów i osiedli.
 • Montujemy według ściśle określonych zasad, które stanowią o jakości systemu i są wartością dodaną dla inwestora.

UMÓW SIĘ NA DARMOWE KONSULTACJE


Skontaktuj się z naszym przedstawicielem aby dowiedzieć się więcej o możliwościach ogrzewania Twojego domu lub uzyskać informacje, jak produkować energię.

Kontakt z konsultantem

Przemysław Fabiś
Telefon: (+48) 534 548 867
E-mail: p.fabis@ir-eco.pl

Symulacja oszczędności i sprawdzenie warunków technicznych

Na podstawie analizy rachunków za energię dobierzemy inteligentne rozwiązania oraz wielkość instalacji dopasowaną do Twoich potrzeb. Otrzymasz indywidualny plan oszczędnosci, dzięki któremu dowiesz się ile zaoszczędzisz. Gwarantujemy optymalny dobór odpowiedniej technologii. Wykonamy badanie statyki dachu i indywidualny dobór konstrukcji wsporczych. Panele są montowane na specjalnie dobranych mocowaniach, dopasowanych do konstrukcji i poszycia dachowego – bezpiecznie i bez uszkodzeń. Nasz zespół certyfikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie nowoczesnych instalacji grzewczych, zrealizuje zlecenie pomiarów, a w kolejnym etapie prac zapewni kompleksową obsługę podczas bezpiecznego, szybkiego i bezproblemowego montażu.

Umowa i projekt

Decydując się na produkcję własnego prądu, nie musisz obawiać się ogromu formalności. Otrzymasz od nas dedykowany projekt konstrukcyjny. Dostarczymy materiały i urządzenia. Wykonamy montaż instalacji, a następnie połączymy ją z internetem, abyś na bierząco mógł śledzic ilość wytwarzanego prądu. Przygotujemy wniosek o koncesję oraz umowę do Zakładu Energetycznego (w zależności od zakładu energetycznego podłączenie do sieci zajmie maksymalnie 30 dni).

Profesjonalny i szybki montaż

Zrealizujemy montaż zgodnie z prawem i normami budowlanymi oraz standardami dobrej obsługi klienta.

Po zakończonym montażu dokonamy pierwszego uruchomienia oraz udzielimy Ci wszelkich niezbędnych wyjaśnień. Instalacja zostanie zaprojektowana w taki sposób, abyś mógł zarządzać produkcją i zużyciem energii. Będziesz wiedział ile energii wytwarza, czy i jaką ma nadwyżkę. Jest to monitorowane zdalnie przez aplikację, z każdego miejsca na świecie.

Korzyści z mocy energii słonecznej i oszczędzania

 • Znaczne obniżenie rachunków za prąd.
 • Możliwość magazynowania energii w sieci.
 • Szybki zwrot inwestycji.
 • Zabezpieczasz się przed wzrostem cen - budujesz niezależność energetyczną.
 • System jest w 100% bezobsługowy.
 • Zadbaj o zdrowie swoich bliskich - systemy fotowoltaiczne emitują 91% mniej zabójczego dwutlenku węgla (CO2) niż gaz ziemny i o 96% mniej niż elektrownie węglowe.

Niezależność energetyczna

Produkujesz energię elektryczną na potrzeby własne, uniezależniając się tym samym od rosnących cen prądu.

Dokonujesz odpisów amortyzacyjnych. Koszty inwestycyjne związane z instalacją systemu fotowoltaicznego możesz amortyzować, dokonując odpisów od podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym.

Połącz panele z foliami. Ogrzewaj za darmo

POŁĄCZ NASZE TECHNOLOGIEI OGRZEWAJ ZA DARMO!


Połączenie fotowoltaiki z technologią grzewczą MAXECO daje ogromne korzyści. Sam produkuj prąd i dzięki niemu ogrzej swoją przestrzeń. Zupełnie ZA DARMO!